Ариље, 22-23. јун 2012.

Дани малине 2012.

Квалитетан наступ наше школе на данима малине

Локална самоуправа Ариља је ове године по први пут организовала манифестацију "Дани малине". Поред великог броја фирми и појединаца на овом скупу су учествовале и школе са територије општине.
  Наша школа се представила ђачким радовима посвећеним малини и производима ђачке задруге. Десетак ученика је, уз помоћ наставнице Јелене Бојовић, на самом штанду стварало уметничке радове на грнчаријама произведеним у Злакуси. Ти радови, заједно са другим призводима ђачке задруге "Звончић", продавани су посетиоцима.

Штанд
Израда сувенира
Награда

Велики број гостију је посетио наш штанд. Највеће интересовање су изазвали: слатко од дивљих јагода, компоти од малина и јагода и сок од зове.
  За успешан наступ Скупштина општине Ариље је наш штанд наградила комплетом вредних књига.